Prečo sú (ešte) vaše parkety u nás?

©

Symparkett

Sieť SYMPARKETT pôsobí aktívne v Nemecku a na Slovensku.

Firma SYMPARKETT® Bratislava spol. s r.o., Kresánkova 11, 841 05 Bratislava, IČO: 35860758, zapísaná v Obch.registri Okr.súdu Bratislava I, odd.Sro, vložka č.29126/B je spoločnosťou, ktorá vznikla v rámci reorganizácie Ramp + Mauer Bratislava, ktorá pôsobila na slovenskom trhu od r. 1990.

SYMPARKETT v Slovenskej republike je lídrom v predaji parkiet a pre zákazníka je mimoriadne zaujímavá najmä komplexnou ponukou, šírkou sortimentu, kvalitným servisom. Spoločnosť po rozdelení vytvorila na Slovensku niekoľko samostatných právnych subjektov, ktoré pôsobia v Bratislave, Banskej Bystrici, Martine a Prievidzi.

SYMPARKETT Bratislava spolupracuje s ostatnými subjektmi, ktoré sú činné na slovenskom trhu v oblasti predaja parkiet a príslušenstva.

V sortimente má špičkové výrobky: hotové parkety s konečnou povrchovou úpravou, klasické masívne parkety, lamparkety, intarzované parkety. Ponúka tiež laminátové podlahoviny a dvere zn. SAPELI.

Samozrejmosťou je kompletný sortiment príslušenstva začínajúci pomôckami na ukladanie a udržiavanie parkiet a končiac lakmi a politúrami. V sortimente má produkty najrenomovanejších svetových výrobcov z Nemecka, Švajčiarska, Švédska, USA, Maďarska, Španielska, Slovenska a iných krajín.

SYMPARKETT Bratislava je výhradným dovozcom jedinečného amerického tungového oleja Waterlox, ktorý ako jediný na svete sa vyrába od r. 1916 pôvodnou osvedčenou metódou.

SYMPARKETT Bratislava má tím kvalitných servisných pracovníkov, ktorí zabezpečujú nielen ukladanie parkiet, ale i kompletnú sanáciu, i starých podlách ( renovácia – brúsenie, tmelenie, lakovanie, olejovanie).