5% Gold Bonus

Vážený klient,
Srdečne Vám blahoželám k otvoreniu Vášho účtu vedenom vo fyzickom zlate vo WIENER PRIVATBANK ,ktorá je pod dohľadom Národnej banky Rakúska.

Na zefektívnenie Vášho šetriaceho programu vo fyzickom zlate Vám odporúčam využiť takzvané „nákladové priemerovanie“– COST AVERAGING EFFECT.Ide o jav, z ktorého Profituje investor (tedaVy) pri pravidelnom sporení v zlate. Ak cena zlata klesá ,za fixnú čiastku nakúpi investor viac gramov. Keď potom cena dosiahne pôvodnú úroveň, pozícia investor je lepšia. Konečný efekt spočíva v tom, že trhové výkyvy využíva investor vo svoj prospech, pričom efekt sa zvyšuje pri komoditách, ktoré sa vyznačujú vyšším kolísaním ceny a tiež pri stredno a dlhodobom šetrení (napr.dôchodok).

Čim viac nákupov zlata ročne urobíte, tým je väčšia šanca nakúpiť viac gramov zlata pri Poklese jeho hodnoty. Preto Vám odporúčam zadať si nanákup Vášho zlata do WIENER PRIVATBANK Mesačný ,dvojtýždenný alebo týždenný trvalý príkaz vo forme:

Majiteľúčtu: WIENER PRIVATBANK
ČísloúčtuvoformeIBAN: SK611100000000200101 2600
BIC(SWIFT): TATRSKBX
Variabilný symbol: číslo zmluvy
Poznámka: číslo zmluvy, menoapriezvisko
Suma: každý podľa svojich možností...(min 25€)

Za prvý investičný vklad (5% zcieľovej sumy) Vám banka postupne nakúpi zlato, ak vložíte za kalendárny rok (od 1.januárado15.decembra) minimálne300€ a viac.